ksiegarniaipn.plenglishpolish
rozwiń menu
 
Tytuł książki:

Powstanie Warszawskie. Tom I. Komiks paragrafowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wydania: 2022
Liczba stron: 112 s.
EAN: 9788382295405
ISBN: 978-83-8229-540-5
29.00 zł
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Opis książki:

Komiksy paragrafowe są nowością na polskim rynku wydawniczym. Wydawnictwo Instytutu Pamięci Narodowej i Muzeum Powstania Warszawskiego wspólnie przygotowały taką właśnie publikację poświęconą warszawskiemu zrywowi w 1944 roku.

Nowoczesna formuła pozwala czytelnikowi stać się uczestnikiem prawdziwych wydarzeń rozgrywających się na ulicach stolicy. Bo komiks paragrafowy to coś więcej niż typowy komiks. Nie czyta się go w tradycyjny sposób, lecz daje on możliwość wyboru własnej ścieżki, dzięki czemu opowiada wiele różnych historii. W trakcie lektury to czytelnik bowiem decyduje o przebiegu wydarzeń, o losach postaci, jest aktywnym uczestnikiem chwil ważnych dla powstańczej Warszawy. Jak w grze paragrafowej – każda decyzja odsyła do innego paragrafu, a tam następuje ciąg dalszy historii. To czytelnik sam decyduje, jak rozwinie się akcja. Do rozwiązania jest mnóstwo zagadek, szyfrów i tajnych kodów, a spostrzegawczość zostanie nagrodzona. Co ważne – zawsze można zacząć lekturę od początku i podejmować inne decyzje. Powstanie wtedy nowa opowieść.

Książka "Powstanie Warszawskie. Tom I. Komiks paragrafowy" - Jan Madejski, Sławomir Czuba, Roman Kucharski, Maciej Czaplicki - Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.