ksiegarniaipn.plenglishpolish
rozwiń menu
 
produktu:

Zwierzęca brygada (pakiet edukacyjny)

Dane szczegółowe:
Producent: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
EAN: 9788382296716
39.00 zł
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis produktu:

Kicia, Żaba, Kura, Gaz i Betty na morzu. Miki, Kiwi i Ciapek w powietrzu. Wojtek, Kaśka, Pestka, Lizander i Kubuś na lądzie. Wszystkich członków Zwierzęcej Brygady łączy jedno – niezależnie od miejsca służby towarzyszyły one polskim żołnierzom podczas II wojny światowej.

Psy, koty, ptaki, małpy, a nawet niedźwiedź towarzyszyły polskim żołnierzom w czasie II wojny światowej. Zwierzęta były z żołnierzami w ciężarówkach, w czołgach, samolotach, na okrętach i polu walki. One również dzieliły z nimi niebezpieczeństwa oraz trudy wojny.

Zwierzęca Brygada to pakiet edukacyjny skierowany do dzieci od 7 roku życia. Skład brygady stanowi 14 zwierząt, które przedstawiają okoliczności, w jakich poznały polskich żołnierzy, swoich przyszłych opiekunów. Poprzez opowieści poznajemy nie tylko ważne fakty dotyczące II wojny światowej, odkrywamy także w jak wielu miejscach znaleźli się Polacy. 

Historie zwierząt i ich opiekunów zawarte są w broszurze. Treści zostały dostosowane do wieku odbiorców i posiadają pozytywną opinię psychologa dziecięcego. Ważnym elementem pakietu jest książeczka zawierająca karty pracy. Zawarto w niej rysunkowe zadania sprawdzające wiedzę o bohaterach. 

Elementy pakietu edukacyjnego:

  • 24 kart memory
  • 25 kart Piotrusia
  • 13 kart ZnajZnak
  • broszura
  • karty pracy

Produktu „Zwierzęca brygada (pakiet edukacyjny)” - oprawa pudełko - Producent: Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Cena 39.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.