ksiegarniaipn.plenglishpolish
rozwiń menu
 
Tytuł książki:

Tajemnica podlaskiej rakiety V-2. Seria: Aga, Adam i Hamlet na tropie tajemnic. Zeszyt 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Instytut Pamięci Narodowej, IPN
Rok wydania: 2021
Oprawa: miękka
Liczba stron: 56 s.
Wymiary: 205x295 mm
EAN: 9788382293098
ISBN: 978-83-8229-309-8
Cena wydawcy: 15.00 złpozycja niedostępna
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Opis książki:

Aga i Adam Kowalscy to rodzeństwo z typowej, współczesnej polskiej rodziny. Rodzice – wiecznie zajęci i zagonieni w pracy i ich dzieci – żyjące trochę obok ze swoimi problemami i pasjami. Nagle w życie rodziny Kowalskich wkrada się coś niespodziewanego. Śmierć dziadka, który mieszkał w odległym zakątku Polski, zmusza rodzinę do porzucenia dotychczasowego życia i wyruszenia w nieznane. Wśród pokrytych kurzem tysięcy szpargałów, pozostawionych na strychu przez dziadka, młodzi bohaterowie odnajdują tropy wielu niezwykłych historii, które zaproszą ich do prawdziwej podróży w czasie. W tych poszukiwaniach towarzyszyć im będzie niezwykły przewodnik – jego także pozostawił dziadek. Ma on pomóc im w odkryciu prawdy o samych Kowalskich, której żaden Kowalski ani teraz, ani nawet do końca 11 zeszytu spodziewać się nie będzie.

Zapraszamy zatem Czytelników do wspólnej podróży przez 12 opowieści dotyczących najnowszych dziejów Polski. Pierwsza z nich kieruje nas w stronę nadbużańskich plaż, gdzie wśród zarośniętych wikliną i wierzbami brzegów nagle utkwiło coś niezwykłego…

Książka "Tajemnica podlaskiej rakiety V-2. Seria: Aga, Adam i Hamlet na tropie tajemnic. Zeszyt 1" - Arek Darkiewicz, Hubert Ronek, Agata Ronek - oprawa miękka - Wydawnictwo Instytut Pamięci Narodowej, IPN. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2021 r.